İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

inşaat ve tadilat ev temizliği

diyarbakır de hizmet veren şirketimiz sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizlik lerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek  hizmet vermektedir.

İnşaat ve tadilat sonu  ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. Diyarbakır içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir. Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, Banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntemle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır.  Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.

Firmamızdan temizliğini yaptıracağınız ev için bilgi ve randevu alabilirsiniz. İletişim için Tel: 0533 128 20 74 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. diyarbakır ev temizlik şirketleri   arasında öncü kuruluş.

HİZMETLER

REFERANSLARIMIZ