KOLTUK TEMİZLİĞİ

Üzerinde uzun zaman geçirdiğiniz koltukların kirlenme, tozlanma, lekelenme olasılığı yüksek oluyor.Gün içerisinde yenilen yemek, içeceklerin üzerine döklüne koltukların yıkanması gerekeceği durumlarda profesyonel bir firmayla anlaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama konusunda bir çok firma, uygun fiyat seçenekleriyle sizlere yardımcı olur.Sadece ev değil ofislerinizde de temiz koltuklarınız müşterileriniz ve gelen misafirler açısından göz doldurur.Koltuk yıkama firmalarından aldığınız randevu sonucu mekanınıza gelen ekip, köpüğü fırça yardımıyla kumaş bölümlerine dağıtır.Bir süre bekleyerek vakumlama işlemine geçer.

Koltuk yıkama günün her saati yaptırabileceğiniz bir işlemdir.Koltuklarınız temizliğine ilkel temizlik yöntemleriyle cevap vermeyin.Diğer eşyalarınıza gösterdiğiniz bakımı koltuklarınız içinde uygulatın.Koltuk yıkama firmaları, uygun fiyatlara özel yüksek basınçlı, vakumlu ve püskürtme özelliği olan makinalar ile derinlemesine hassasiyetle temizlenir.

Koltuk yıkama, kullanılan makinalarla koltuklarınızdaki mikro organizma, yağ lekelerine kadar en ufak ayrıntıları dahi temizler.Profesyonel ekip sayesinde kısa sürede temiz koltuklara kavuşursunuz.Gün içerisinde en çok zaman geçirdiğiniz koltuklarını tozdan, kirden koruyun.Garantili hizmet veren firmalar, her mevsim tamamen organik yöntemlerle temizleme işlemini yaparlar.

Koltuk yıkama sonrasında da uygulanan çeşitli yöntemlerle temizlenmiş olan koltuklarınız mis gibi parfüm kokar.Ortalama 2 ila 5 saat arasında değişebilen çalışma saatleri halı yıkama için uygundur.

HİZMETLER

REFERANSLARIMIZ