OFİS TEMİZLİĞİ

İş yerlerindeki çalışanlar pis bir ortamda motive olamazlar. Temizlik çalışanlar tarafından yapılması istendiğinde personel bunu bir yük olarak görmekte ve işinede tam yoğunlaşamamaktadır. Bu  üretilen hizmet yada ürünü etkilemektedir.

Temizlik hizmeti şirketlere devredilmesi halinde profesyonel personeller tarafından daha uygun maliyetler ile işletmeye sunulabilmektedir. Bu ürtimede pozitif yönde etki yapmaktadır.

Diyarbakırde ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2004 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz.

Şirketimizce sgk lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza ait dir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir.

Diyarbakır ofis temizliği yapan şirketler arasında bulunan firmamıza gerek bilgi almak gerekse fiyat albilmek için 0 541 736 50 87 nolu telefon dan itibata geçebilirsiniz.

HİZMETLER

REFERANSLARIMIZ