OKUL TEMİZLİĞİ

Özel ve ayrıcalıklı bir temizlik gerektiren okul temizliği firmamız bünyesinde eğitimli ve deneyimli temizlik uzmanlarınca yıl boyu verilmektedir. İster tek seferlik isterseniz de periyodik olarak okul temizliği taleplerinizde bize ulaşım sağlayabilirisiniz. Mekânınızdaki her bir odanın, her bir eşyanın özen ile temizlenmesi ve yerleştirilmesi titizlik ile yapılmaktadır. Oyuncaklar özel malzemeler ile tek tek silinerek ya da yıkanmak sureti ile kusursuzca temizlenmektedir.

Okul temizliği işlemi tümü özel eğitim almış deneyimli personelimiz tarafından TSE damgalı temizlik malzeme ve ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır. Alan ve oyuncaklar üzerlerinde kalıntı kalmayacak şekilde durulanıp çocukların kullanımına hazır hale gelmektedir. Aynı zamanda tüm derslik ve odalardaki sıra, sandalye, kapı, pencere, masa, tahta ve diğer eşyalar uygun malzemeler ile temizlenip eğitim için uygun koşullar yaratılmaktadır.

Firmamızca kullanılmakta olan tüm temizlik malzemeleri alerjik yönden testlerden geçirilmiş olup tamamı sağlıklı ve çevre dostu ürünlerdendir. Başta okul temizliği olmak üzere siz de her nevi temizlik ihtiyacınızda firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Firmamız tek seferlik temizliğin yanında ihtiyaç doğrultusunda periyodik okul temizliği ile de yanınızdadır. Güçlü kadrosu, tamamı eğitimden geçmiş deneyimli ve güvenilir çalışanları ile firmamız sizin tüm temizlik ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Bizlere çağrı merkezi telefonlarınızdan gün boyu ulaşım sağlayabilirsiniz. Nitelikli personelimiz mobil ekipleri ile adresine gelip öncelikle ücretsiz keşif hizmetini yapıp fiyat teklifini sunmaktadırlar. Bu doğrultuda da mutabakat sağlandığı takdirde kısa sürede temizlik işleminiz tamamlanmaktadır. Firmamız okul temizlik işleminde de her bir ekipmanı özenle seçip etiketlemektedir. İşlem sonrası da alanı ilk günkü gibi derleyip toplayıp, ortamda tek bir malzeme atığı ya da temizlik malzemesi bırakmadan ayrılmaktadırlar. Size ekonomik bir temizlik hizmeti vaat etmekte olan temizlik şirketimiz ile hemen tanışmanızı öneriyoruz.

HİZMETLER

REFERANSLARIMIZ