SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

Su baskınlarında temizlik hassas bir iştir. Gezici ekiplerimiz günün 24 saati tam donanımlı ekipmanlarıyla en kısa sürede su çekme işlemi ve temizlik konusunda gerekli çalışmayı yapabilmektedir.

Logar açma, atık su çekme hizmetlerinde vidanjör hizmetimiz başlamıştır.

Diyarbakır YAVUZLAR Temizlik: Diyarbakır Temizlik Şirketleri | Firmaları den Devrim Niteliğinde Yenilik Pis Su Kanalizasyonlarındaki Tıkanıkları Kırmadan Dökmeden Açıyoruz. Diyarbakır ve çevresinde hizmet veren firmamız pis su kanal tıkanıklarını kırım dökme işlemi olmadan temiz bir şekilde açıyor.

Almanya dan ithal makinemiz yardımıyla Kanal açma, pis su kanalizasyon açma, logar açma, koseptik açma, tuvalet açma, hela açma, lavabo açma, gider açma, Diyarbakır tıkalı tuvalet açma, Diyarbakır tıkalı hela açma, Diyarbakır tıkalı lavabo açma, Diyarbakır tıkalı pis su kanal açma , Diyarbakır tıkalı kanalizasyon açma, Diyarbakır tıkalı mutfak gideri açma, Diyarbakır tıkalı banyo gideri açma, Diyarbakır tıkalı klozet açma, Diyarbakır tıkalı küvet açma gibi hizmetleri duvar fayans kırmadan çevreye pislik saçmadan hijyenik bir şekilde gideriyoruz.

HİZMETLER

REFERANSLARIMIZ