YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Çok özel bir temizlik prosedürü gerektiren yangın sonrası temizlik ancak bu işte sağlam referansları olan firmalarca yapılması gereken bir işlemdir. Yangından sonra konutunuzda ya da işyerinizde bireyselce yapmaya çalışacağınız temizlik işleminde başarıyı yakalamanız mümkün değildir. Oluşan duman, sis ve diğer yıkıcı faktörlerin eşyalarınıza ve diğer mobilyalarınıza vermiş olduğu zararların ortadan kaldırması ya da en aza indirilmesi için çağıracağınız profesyonel bir ekip size çok yardımcı olacaktır. Yangın sonrasında yapacağınız yangın sonrası temizliği ile yaralarınızı sarmanıza bir nebze katkı sağlayacak işlemler sırasında çok özel temizlik malzemeleri kullanılarak yangının etkilerinin ortamdan uzaklaştırılması hedeflenmektedir.

Sıradan bir temizlik işleminden oldukça farklı prosedürleri olan yangın sonrası temizlik işlemlerinde dünya standartlarında üretilmiş son teknolojik ürünler özenle tatbik edilmektedir. Her biri bu konuda özel eğitimlerden geçirilmiş olan personelce yapılan yangın temizliğinde sistematik çok önemlidir. Temizlik ekibi üyelerinin etkili bir iş bölümü ile doğru sırayı izleyerek alandan kısa süre içerisinde çıkmaları esastır. Yangın sonrası temizlik, mekân sahibi ya da dostlarınca bireyselce yapılacak bir işlem değildir. Bu tip girişimlerde bulunmak temizleyen kişileri hem yoracak hem de boş yere vakit kaybetmelerine neden olacaktır.

Firmamız yangın sonrası ortamda oluşan kir, pislik, is ve diğer yanık izlerini minimuma indirecek son derece etkili formüller ile alanda çalışmalarına başlamakta ve devam ettirmektedir. Aynı zamanda firmamız elamanları ekip bilincinden hareketle alanda tam bir iş bölümü yaparak, doğru planlama ile mekândaki yangın izlerini minimum sürede yok etmeye odaklanmaktadır. Sizlere dört dörtlük bir hizmet sunmayı vaat eden şirketimiz, en zor zamanlarınızda sizin yanınızdadır. Müşterinin bu durumdaki psikolojini de anlayan firmamız sizlerin yangın sonrası temizlik işleminizde doğru personel ve doğru temizlik malzemesi ile bilinç dolu bir temizliği kapınıza getirmektedir.

HİZMETLER

REFERANSLARIMIZ